ONZE SCHOLEN:

Bovenschools personeel

 
Stichting Bijzonderwijs heeft een aantal personeelsleden in dienst die in het kader van hun functie op alle scholen van de Stichting werkzaam zijn.

Hierbij is te denken aan coaches, leerkrachten van de invalpool en de coördinator van de brede school. Daarnaast hebben wij een leerkracht in dienst voor een zgn. kopklas, welke gehuisvest is in het Voortgezet Onderwijs.

Onderstaand treft u een overzicht aan van de bovenschoolse personeelsleden.

Contact

Stichting Bijzonderwijs
Schonerwoerdstraat 1 b
1107 GA  Amsterdam Zuidoost
 
Tel. 020 - 6999 655
Email: info@bijzonderwijs.nl

 

Bovenschools personeel

 
Z.  Amirkhan (Zulaikha)
Z. Amirkhan (Zulaikha)
Leerkracht
z.amirkhan.mathoera@gmail.com
 
Y.R. van  Aron (Yvonne)
Y.R. van Aron (Yvonne)
Leerkracht
y.vanaron@bssamenpel.nl
 
G.P.  Braafheid (Gacia)
G.P. Braafheid (Gacia)
Leerkracht
g.p.braafheid@outlook.com
 
I  Eloise (Iman)
I Eloise (Iman)
Leerkracht
imaneloise@dayaweekschool.nl
 
A.H.T.  Francis (Aby-gail)
A.H.T. Francis (Aby-gail)
Onderwijsassistent
a.francis@bsklaverblad.nl
 
C. de Gruiter (carolien)
C. de Gruiter (carolien)
Onderwijsassistent
c.degruiter@polsstok.nl
 
M.M.  Klaphake (Mirjam)
M.M. Klaphake (Mirjam)
Ambulant begeleider
mklaphake@ppozo.nl
 
M.L.  Kotzebue-Sabajo (Maike)
M.L. Kotzebue-Sabajo (Maike)
Leerkracht
chimaroko@hotmail.com
 
Y.  Kruse (Yvonne)
Y. Kruse (Yvonne)
Onderwijsassistent
y.kruse@bsklaverblad.nl
 
S.J.F.  Luppers (Stefan)
S.J.F. Luppers (Stefan)
Leerkracht
s.luppers@polsstok.nl
 
 

Bovenschools personeel

 
M.S.  Madho (Madhavi)
M.S. Madho (Madhavi)
Onderwijsassistent
m.madho@bssamenspel.nl
 
F.I.M. van Munster (Fleur)
F.I.M. van Munster (Fleur)
Onderwijsassistent
f.vanmunster@bsmobiel.nl
 
M.  Orhan (Melek)
M. Orhan (Melek)
Leerkracht
m.orhan@bssamenspel.nl
 
J.  Pfann (Jan)
J. Pfann (Jan)
ICT-coach
j.pfann@bijzonderwijs.nl
 
K.  Stolk (Kiki)
K. Stolk (Kiki)
Onderwijsassistent
k.stolk@achtsprong.nl
 
S.P.  Suurs (Pien)
S.P. Suurs (Pien)
Leerkracht
p.suurs@polsstok.nl
 
T.E.S.T.  Test (Test)
T.E.S.T. Test (Test)
Administratief medewerker
t.test@bijzonderwijs.nl
 
T.  Tomasouw-Wolff (Trudie)
T. Tomasouw-Wolff (Trudie)
ICT-coach
t.tomasouw@bijzonderwijs.nl
 
C.E.M. van Vugt (Lilian)
C.E.M. van Vugt (Lilian)
Leerkracht
l.vanvugt@bsmobiel.nl