ONZE SCHOLEN:

Stichtingsbureau

 

Het Stichtingsbureau voert een groot deel van de bestuurstaken uit. Het Stichtingsbureau ondersteunt het bestuur bij het opstellen van strategisch beleid en bij de communicatie met de directies van de scholen ten behoeve van de uitvoering van het Stichtingsbeleid.

Het Stichtingsbureau informeert en ondersteunt de directies van onze scholen ten behoeve van de uitvoering van het Stichtingsbeleid.

Enkele ondersteunende taken van het Stichtingsbureau zijn:
Personele administratie en formatieberekeningen, rechtspositionele ondersteuning, administratie van het ziekteverzuim, werving van nieuwe personeelsleden, coaching van nieuw personeel, het leveren van onderwijskundige en levensbeschouwelijke ondersteuning, het bieden van ondersteuning op het gebied van personeelszaken en huisvesting van de scholen alsmede het materieel en financieel beheer van projecten.

Het Stichtingsbureau is gehuisvest aan de Schonerwoerdstraat 1b te Amsterdam Zuidoost.
Wij zijn makkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer en in de directe nabijheid van ons kantoorpand zijn volop parkeermogelijkheden.

Vacatures

Wil jij van grote betekenis zijn voor een prachtige, veelkleurige groep leerlingen die je hart stelen? Wil jij kinderen helpen om zich optimaal te ontwikkelen in een bruisende omgeving die boeit, uitdaagt, prikkelt en scherp houdt? Wil jij werken op een school waar initiatief en nieuwe ideeën worden omarmd, geen plan te gek is en aanpakken en doorzetten worden toegejuicht? Wil jij binnen de veiligheid van een hecht team uitgedaagd worden om je grenzen te verleggen en te groeien?

Word Bijzonderwijzer! En kijk op Word Bijzonderwijzer

 

Medewerkers Stichtingsbureau

 
H.E.M.  Dobbelaar (Harry)
H.E.M. Dobbelaar (Harry)
Directeur-bestuurder
Werkzaam op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
h.dobbelaar@bijzonderwijs.nl
 
H.J.  Beunk (Han)
H.J. Beunk (Han)
Beleidsmedewerker HRM
h.beunk@bijzonderwijs.nl
 
S.  Ekiz-Demir (Serap)
S. Ekiz-Demir (Serap)
Administratief medewerker Financiën
Werkzaam op dinsdag, woensdag en donderdag
s.ekiz@bijzonderwijs.nl
 
C.R.  Fabre (Cliften)
C.R. Fabre (Cliften)
Medewerker Personeelszaken
Werkzaam op dinsdag, woensdag en donderdag
c.fabre@bijzonderwijs.nl
 
J.H.  Hesselink (Janneke)
J.H. Hesselink (Janneke)
Beleidsmedewerker Onderwijs en Bestuurszaken
Werkzaam op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
j.hesselink@bijzonderwijs.nl
 
 

Medewerkers Stichtingsbureau

 
C.S.  Jourdan-Nieman (Carolien)
C.S. Jourdan-Nieman (Carolien)
Beleidsmedewerker Financiën
Werkzaam op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
c.jourdan@bijzonderwijs.nl
 
R.  Kruijsman (Roland)
R. Kruijsman (Roland)
Beleidsmedewerker Huisvesting en Facilitair
r.kruijsman@bijzonderwijs.nl
 
J.M.  Passchier (Joke)
J.M. Passchier (Joke)
Coördinator invalpool
j.passchier@bijzonderwijs.nl
 
B.  Remeeus (Bianca)
B. Remeeus (Bianca)
Directiesecretaresse
Werkzaam op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
b.remeeus@bijzonderwijs.nl